درباره دانشگاه

مرکز آموزش علمی کاربردی شما از جمله مراکز هیأت مؤسسی زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فنآوری می باشد که از سال 1388 تاسیس گردید.

این مرکز با 3 رشته ی مدیریت کسب و کار ، تعمیر و نگهداری خودرو و شیمی آزمایشگاهی با 74 دانشجو در مهرماه شروع به کار نمود . هر سال به تعداد رشته ها و دانشجوهای مرکز اضافه گردید، تا در سال 1392 تعداد دانشجویان حدوداً به 2000 نفر رسید، و هم اکنون نیز بالغ بر 900 دانشجو دارد.

مرکز بابل در هر ترم برای 12نفر پرسنل و حدود 90 نفر مدرس اشتغال زایی نموده و همچنین در بخش های مختلف کارآفرینی،آکادمی هنر و کسب و کار، طراحی دوره های کوتاه مدت، برگزاری کلاس های کنکور و … نیز فعالیت داشته و دارد.

 

رشته های مرکز در حال حاضر به شرح ذیل می باشد:

کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
کاردانی حرفه ای بازاریابی
کاردانی حرفه ای حسابداری مالی
کاردانی حرفه ای حقوق ثبتی
کاردانی فنی برق صنعتی
کاردانی فنی عمران
کاردانی مکانیک ساختمان
کارشناسی حرفه ای حسابداری- حسابداری مالی
کارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار
کارشناسی حرفه ای حقوق- حقوق ثبتی

معرفی و مزایای دانشگاه جامع علمی – کاربردی: دانشگاه جامع علمی – کاربردی دانشگاهی دولتی است كه از سال 1373 زیر مجموعه وزارت علوم فعالیت خود را آغاز كرده است.
دانشگاه جامع علمی – کاربردی تنها دانشگاه کارآفرین و مهارت محور در ایران است. در این دانشگاه به عنوان تنها دانشگاه نسل سوم ایران، رشته ها و واحدهای درسی هر رشته، به گونه ای طراحی شده اند که فارغ التحصیلان بتوانند بلافاصله پس از اتمام تحصیلات جذب بازارکار شوند. هم اكنون بیش از چهل وزارتخانه، سازمان و نهاد برنامه ریزی و اجرایی با دانشگاه جامع همكاری نزدیك دارند. بنابراین برنامه های آموزشی (درسی) با همكاری دستگاه های اجرایی فوق و برحسب نیاز جامعه طراحی و تدوین می شود.